www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.08.02.
Hirdetés azonosító: 1031200
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

Gyáli, budapesti és biatorbágyi M1 Business Parkban lévő telephelyeünkre keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Beérkező és a kiszállítandó  alkatrészek, egyéb alapanyagok vizuális ellenőrzése
  • Hibák rögzítése és nyomon követése
  • Csomagolási feladatok elvégzése, címkék kezelése

Elvárások:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés
  • Céges buszjáratot több útvonalon is biztosítunk

Munkavégzés helye: Gyál, Budapest, Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése" href="mailto:E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Bővebb információ 06-80-205-192-es ingyenesen hívható telefonszámon.

Kategória
Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió
Budapest
Pest