www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Minőségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó német tulajdonú vállalatcsoport keres

munkatársakat

Feladatok:

  • Alkatrészek vizuális ellenőrzése automotive területen
  • Válogatási, átcsomagolási munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:

  • Ipari gyakorlati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targonca vezetői engedély előny
  • Magyarországi utazási hajlandóság
  • Hajlandóság több műszakos munkavégzésre
  • Targonca vezetői engedély előny, de nem feltétel
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Attraktív, teljesítményarányos juttatási csomag
  • Igényes, felelősségteljes és változatos munkalehetőség egy modern, innovatív szolgáltatási környezetben

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye, Kecskemét

Fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő