www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 1023887

Fémszerkezet gyártásával foglalkozó kisfaludi Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • fémlemezek és fémszerkezetek minőségi ellenőrzése
  • projektek megvalósulásában történő aktív részvétel
  • mérések dokumentálása
  • auditokra történő felkészülés
  • fémszerkezetek árukiadásában történő részvétel

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • 3 éves minőségellenőri vagy lemezmegmunkálás területén szerzett tapasztalat
  • mérőeszközök ismerete
  • műszaki rajz ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • minőség-orientált szemlélet
  • rugalmasság, terhelhetőség

Juttatások:
  • egyműszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • német nyelvtudás
  • targoncavezetői engedély

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje le fényképes önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Kisfalud