www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.08.24.

Pozíció leírása / Job description

Magabiztos német nyelvtudással rendelkezel és szívesen részt vennél egy zöldmezős beruházásban?
Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk számára keresünk Minőségellenőr pozícióba új munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok:

- Bejövő nyersanyagok és a késztermékek mechanikai és kémiai szempontok szerinti ellenőrzése
- Termelés által előállított termék megfelelőségének minősítése, vizuális ellenőrzése
- Anyagvizsgálatok, szakítószilárdság vizsgálatok és mérési feladatok elvégzése
- Mérőműszerek ellenőrzése, beállítása
- Beszállítók minősítése, ügyfél reklamációk kivizsgálása, kezelése
- Elő- és próbadarabok gyártási paramétereinek meghatározása
- Hibaköltség elemzés
- Sorozatgyártás feltételeinek biztosítása

Elvárások:

- Műszaki középfokú végzettség
- Termelő közegben szerzett 1- 2 éves minőségügyi tapasztalat
- Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás
- 2 vagy 3 műszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása
- MS Office programok ismerete
- Önszervező készség, döntéshozó képesség
- Kommunikációs készségek, felelősségvállalás

Előnyt jelent:
- Acélipari szakmai tapasztalat
- SAP vállalatirányítási szoftver ismerete
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -