www.cvonline.hu

Minőségellenőr XVIII. kerület, Gyál

  • A hirdetés 483 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, az alábbi munkakörbe:

Minőségellenőr

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség, érettségi előny
  • Releváns szakmai végzettség vagy szakmunkás végzettség előnyt jelent
  • Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat és az angol nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • A megjavított termékek vizuális és funkcionális ellenőrzése
  • A beérkező és kiszállítandó alkatrészek vizuális és szükség szerint méréssel történő ellenőrzése
  • A selejtes anyagok zárolása
  • Dokumentációk kitöltése
  • Kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria juttatás
  • Bónusz rendszer
  • Céges buszok Budapestről és a környező településekről

Munkavégzés helye:

  • Pest megye (XVIII. kerület, Gyál)
  • Céges buszok

Munkarend:

  • 3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „MINŐSÉGELLENŐR”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő