www.cvonline.hu

Minőségellenőr - Wiener Neustadt/Ausztria

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Feladatkör:
Gyártott termékek vizuális ellenőrzése, megítélése, jóváhagyása. A nem megfelelő termékek zárolása.

Végzettség:
Középfokú.

Szakmai tapasztalat:
Gyártósori tapasztalat.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Sopron, illetve környéki lakhely. Bejárás önálló megoldása. B kategóriás jogosítvány. Azonnali munkakezdés.

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Autóipari beszállító cég. Amit kínálunk: Határozatlan idejű munkaszerződés. Órabér: br. 10 euró/óra. Email: E-mail cím megjelenítése Telefonszám: 96/313 282
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator