www.cvonline.hu

Minőségellenőr-Tolna megye Ref. 842

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.11.
Hirdetés azonosító: 885061
lejárt

Tolna megyei partnercégünk részére keresünk kollégát

Minőségellenőr pozícióba

Megbízónk hosszú évek óta a térség egyik kiemelkedő élelmiszer-ipari termelő vállalata. Stabil működésének köszönhetően hosszú távú lehetőséget biztosít.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A szalagon érkező termékek minőségi megfelelőségének ellenőrzése
  • Mintavételezés
  • Dokumentációk készítése
  • Az élelmiszer-ipari szabványok betartatása
  • Pontos, precíz, munkájára igényes személy

Elvárások:

  • Középfokú végzettség és/vagy minőségellenőr munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Megfelelő felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú, határozatlan idejű munkalehetőség
  • Szakmai előrelépés a munkában eltöltött évek során
  • Korszerű technológiai eljárások, gépek
  • Támogató környezet
  • Versenyképes juttatási csomag ( Erzsébet utalvány, Szép kártya,  pótlékok, prémiumok)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével. Pályázata beérkezését követően részletes felvilágosítást nyújtunk a munkakör további részleteiről.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu