www.cvonline.hu

Minőségellenőr (Tesztelő)

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói

garanciális márkaszerviz

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Javított készülékek ellenőrzése, tesztelése
  • Elektronikai termékek minőségének ellenőrzése
  • Egyéb, a munkaköréhez kapcsolódó tevékenység elvégzése
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • 3  MŰSZAKOS munkarend vállalása
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítástechnikai, elektronikai beállítottság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Monotónia tűrés
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • műszerhasználat (multiméter)
  • SMD forrasztási gyakorlat
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő