www.cvonline.hu

Minőségellenőr - Szentgotthárd

  • A hirdetés 843 napja lejárt

Feladatkör:
A gyártott termékek vizuális minőségellenőrzése. Szériában gyártott alkatrészek megítélése, jóváhagyása. Nem megfelelő termék zárolása.

Végzettség:
Minimum középfokú.

Szakmai tapasztalat:
Minőségellenőri és operátori.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Önállóság. Rugalmasság. Megbízhatóság. Terhelhetőség. 3 műszak vállalása. Szentgotthárd 30 km-es körzetéből várjuk a jelentkezőket!

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Multinacionális minőségbiztosítási partnercégünkhöz keresünk munkatársakat. Amennyiben alkalmasnak érzi magát a pozícióra, küldje önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre! Telefon: 96/313 282
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér