www.cvonline.hu
Minőségellenőr - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4310)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.03.
Jelentkezési határidő: 2016.04.09.
Hirdetés azonosító: 1021183
lejárt

Székesfehérvári partnerünk megbízásából

Minőségellenőr

kollegákat keresünk a cég saját állományába

Feladat:
- Számítástechnikai alkatrészek minőségellenőrzése

Elvárások:
-Több műszak vállalása
- Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
- Terhelhetőség
- Középfokú végzettség

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Utazási támogatás
- Cafeteria rendszer

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Bodó Bernadett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy a E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Üzemeltetési és karbantartási munkatárs

Trenkwalder Kft

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünkhö...
Budapest

Call center agent (Holland és Angol nyelvtudással)

Nemzetközi hátterű, felépülőben lévő partnercég...
Budapest

HR gyakornok (Referenciaszám: PJ5203)

Budapestre, a XI. kerületbe keresünk diákot az ...
Pest, Budapest