Ugrás a tartalomra

Minőségellenőr - Székesfehérvár (Referenciaszám: NB-2059)

Feladatok:

  • Minőségbiztosítás és minőség-ellenőrzés a napi munkafolyamatokban
  • Termelési részlegek támogatása
  • Meghatározott minőségbiztosítási folyamatok, eljárások kivitelezése
  • Minőségügyi dokumentációk és beszámolók készítése

Elvárások:

  • Néhány éves szakmai tapsztalat hasonló munkakörben
  • Méréstechnikai ismeretek (hagymányos tolómérő, mérőszalag)
  • Rajz olvasási készség
  • Minőségirányítási dokumentumok ismerete (ISO, jegyzőköny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Egy műszakos munkarend!
  • Versenyképes bérezés
  • 100 %-os bérlettámogatás
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2059-es referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Fejér
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása