www.cvonline.hu

Minőségellenőr - Székesfehérvár, Mór

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 805114
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal autóipari minőségbiztosítással foglalkozó partnerünk részére keresünk több telephelyen végett tevékenységhez új kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Autóalaktrészek ellenőrzése munkautasítás alapján
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos, precíz ellátása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Feladat orientált, precíz munkavégzés
  • Középfokú végzettség
  • Pozitív személyiség
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Előnyt jelent:

  • minőség ellenőrzésben szerezett tapasztalat
  • székesfehérvári, móri, lakhely

Amit kínálunk

  • biztos munkahely
  • br. 700,-Ft/óra + 30% 18 óra után, 50% túlóra, 100% hétvégi pótlék
  • étkezési utalvány 8000,-Ft/hó
  • utazás esetén üzemanyag norma szerinti költségtérítés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése honlapon keresztül lehet!