www.cvonline.hu

Minőségellenőr (Ref.szám: VP-1237)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.28.
Hirdetés azonosító: 942526

Feladatok:

  • Termékek ellenőrzése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • 1 műszakos munkarend (7-15 óráig)
  • Versenyképes bérezés
  • Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:

Csót

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. csóti Megbízója részére keres és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó VP-1237-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a +36 20 92 92 430-as mobilszámon, vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 8200 Veszprém, Ady E. u. 3. szám alatt található.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő