www.cvonline.hu

Minőségellenőr (Referenciaszám:Szh-1252)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.07.18.
Hirdetés azonosító: 948872

Feladatok:

    Üzem által gyártott termékek gyártásközi és végellenőrzése

    Vizsgálati/ellenőrzési dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése

    Nem megfelelő termékek zárolása, elkülönítése, jelentés készítése

    Együttműködés más területetekkel

Elvárások:

Középfokú végzettség

Terhelhetőség és jó állóképesség

2 műszakos munkarend vállalása

Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előny:

   Hasonló területen szerzett tapasztalat

   ISO 9001 és 14001 szabványok ismerete

A munkáltató ajánlata:

Étkezési hozzájárulás

Vidéki dolgozóknak bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

   Balogunyom

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó szombathelyi központú vállalkozás részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó -ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Soós Lauránál  a

+36 20 339 6248 -as mobilszámon, vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 9700 Szombathely, Kőszegi u. 2. szám alatt található.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.,NAIH-85575/2015.)