www.cvonline.hu
Minőségellenőr (Referenciaszám: PJ4816)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1072488

Siófoki műanyagipari termékek gyártásával és szerelésével foglalkozó partnercégünk saját állományába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Minőségellenőr

Feladatok:
- vizuális ellenőrzés, egyszerűbb mérések elvégzése

- gyártás indítás engedélyezése
- hibás termékek zárolása
- válogatás felügyelete

Elvárások:
- érettségi és/vagy technikusi végzettség
- minőségellenőri gyakorlat (műszaki rajz olvasás is)
- pontos, precíz munkavégzés,
- folyamatos, 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés

- Béren kívüli juttatások
- Havi prémium
- Kedvező beutazási támogatás
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
- Siófok

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.