www.cvonline.hu

Minőségellenőr Ref.480

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.03.05.
Hirdetés azonosító: 591075
lejárt

 Elektronikai területen kiemelkedő teéjesítményt nyújtó partnercégünk részére munkatársat keresünk
Minsőégellenőr pozícióba
Ref.480

A munkakör célja: Termékek minőségi kritériumainak elelnőrzése, mintavételezés, dokumentációk készítése.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség és tapasztalatok:

  • Középfokú műszaki végzettség és/vagy minőségellenőri munkakörben szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Nyersanyagok és termékek minőségi kritériumainak ellenőrzése a gyártás, csomagolás, raktározás és a szállítás folyamatában
  • Mintavételezés
  • Dokumentációk készítése
  • A vonatkozó szabványok előírása, betartása
  • Folyamatos együttműködés a különféle osztályokkal, termelő részekkel
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés+cafeteria juttatások

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. A levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu