www.cvonline.hu

Minőségellenőr / Out of Box Auditor (OBA)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1052596

Flex állások

 Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Minőségellenőr/ Out of Box Auditor (OBA)

Feladatok

  • A gyártósoron készült termékek minőségének ellenőrzése (ill. újraminősítése) mintavételezéses módszerrel
  • Az esetleges hibák feltárása, jelzése, dokumentálása és ezek megszüntetésére irányuló akciók koordinálása
  • Zárolások, feloldások végrehajtása nem megfelelő minőség esetén
  • A termékminőséget, termékbiztonságot, személy és vagyon ill. környezet védelmet érintő gyártási folyamatok felügyelete, az esetleges nem-megfelelősségek feltárása és kiküszöbölése
  • Késztermékek ellenőrzése
  • FPO (első gyártott darab) minőségi átvétele
  • Minőségi problémák kezelése – beleértve a zárolásokat
  • Kapcsolattartás a társ szervezettekkel és a felmerülő problémák kezelése
  • Felettesek folyamatos informálása
  • QRT (Quick Reaction Team) munkájának vezetése
  • 5+1S felügyelete és betartatása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség (minimum szakmunkásképző vagy érettségi)
  • Minimum 6 hónap Flextronicsnál eltöltött jogviszony
  • Gyártási munkafolyamatok ismerete
  • Középszintű számítógépes ismeretek (Word,Excel,Outlook)
  • Több műszak vállalása
  • Határozottság
  • Döntésképesség és jó probléma megoldó készség
  • Jó kommunikációs- és szervező készség
  • Jó stressz-tűrő képesség és konfliktuskezelés
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előny

  • IPC-A-610 és IPC-7711-21 szabványok ismerete

Munkavégzés helye: Tab

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése