www.cvonline.hu

Minőségellenőr/ Out of Box Auditor (OBA)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1035231

Flex állások

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A gyártósoron készült termékek minőségének ellenőrzése (ill. újraminősítése) mintavételezéses módszerrel
  • Az esetleges hibák feltárása, jelzése, dokumentálása és ezek megszüntetésére irányuló akciók koordinálása
  • Zárolások, feloldások végrehajtása nem megfelelő minőség esetén
  • A termékminőséget, termékbiztonságot, személy és vagyon ill. környezet védelmet érintő gyártási folyamatok felügyelete, az esetleges nem-megfelelősségek feltárása és kiküszöbölése
  • Késztermékek ellenőrzése
  • FPO (első gyártott darab) minőségi átvétele
  • Minőségi problémák kezelése – beleértve a zárolásokat
  • Kapcsolattartás a társ szervezettekkel és a felmerülő problémák kezelése
  • Felettesek folyamatos informálása
  • QRT (Quick Reaction Team) munkájának vezetése
  • 5+1S felügyelete és betartatása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség (minimum szakmunkásképző vagy érettségi)
  • Gyártási munkafolyamatok ismerete
  • Középszintű számítógépes ismeretek (Word,Excel,Outlook)
  • Több műszak vállalása
  • Határozottság
  • Döntésképesség és jó probléma megoldó készség
  • Jó kommunikációs- és szervező készség
  • Jó stressz-tűrő képesség és konfliktuskezelés
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előny

  • IPC-A-610 és IPC-7711-21 szabványok ismerete

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a következő e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Somogy