www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.30.
 Hirdetés azonosító: 289200
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Álláshirdetés

Az Alsózsolcai Ipari Parkban lévő Sanmina Magyarország Kft. az alábbi munkakörre várja a jelentkezéseket:

Minőségellenőr

(összeszerelő területre)

Ellátandó feladatok, célok:

  • Az Ellenőrzési Utasításokban előírt vizuális gyártásindítási-, folyamatközi- és végellenőrzések
  • A kapcsolódó adatok és információk rögzítése, dokumentálása
  • A kapcsolódó vizsgálati- és selejt jegyzőkönyvek elkészítése
  • Döntés a termék minőségi besorolásával kapcsolatban, a kapcsolódó intézkedések megtétele (blokkolás, zárolás, felszabadítás) és az ehhez kapcsolódó ORACLE tranzakciók elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafetériarendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozói kedvezmények (éttermek, szolgáltatások, mobil flotta)