www.cvonline.hu
Minőségellenőr német nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.01.08.
Hirdetés azonosító: 636605
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. pécsi multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • alkatrészek minőségi ellenőrzése
  • panasz-, reklamációkezelés
  • kapcsolattartás belső és külső vevőkkel, beszállítókkal
  • mérések elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • középfokú műszaki (gépész, villamos) végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • aktív kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • méréstechnikai és mérőeszköz ismeret
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • angol nyelvtudás előny

Amit nyújtunk:

  • áttelepülési támogatást biztosítunk