www.cvonline.hu

Minőségellenőr munkatársat keresünk!

  • A hirdetés 158 napja lejárt

A világ egyik vezető logisztikai szolgáltatójához keresünk

MINŐSÉGELLENŐR MUNKATÁRSAKAT

Biatorbágyra!

Feladatok:

  • Beérkező áruk vizsgálata
  • Belső auditok elvégzése
  • Riportok készítése

Munka feltételei:

  • Minimum alapfokú végzettség (középfokú végzettség előny)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Gyártási és/vagy raktári folyamatok alapos ismerete
  • Kettő vagy három műszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria a 6. hónaptól
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest több pontjáról, Csákvárról, Felcsútról, Bicskéről, Csabdiról, Mányról és Zsámbékról)
  • Bejelentett, biztos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/310-17-14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés