www.cvonline.hu

Minőségellenőr munkatárs

  • A hirdetés 669 napja lejárt

A Link megjelenítése

fém alkatrészgyártással foglalkozó vállalkozás telephelyére keresünk kollégát az alábbi állás betöltésére:

Minőségügyi ellenőr

Feladatok:

  • termék szemrevételezéssel, vagy merőeszközzel való ellenőrzése,
  • minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • selejtes termékek kezelése, dokumentálása

Elvárások:

  • érettségi,
  • méréstechnikai alapismeret
  • fém-alkatrészgyártásban eltöltött gyakorlat
  • éleslátás és jó szem-kéz koordináció

Előny:

  • autóiparban, termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • ISO 9001 és TS autóipari minőségirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • fix alapbér, műszakpótlék
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő, Ipari Park (Fűzfőgyártelep)

Egyéb:

Munkaidő: Váltott műszak

Kapcsolat: az alábbi e-mail vagy 06-20-9427757

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alább megadott e-mail címen!

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő