www.cvonline.hu

Minőségellenőr munkatárs

  • A hirdetés 384 napja lejárt

Minőségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó német tulajdonú vállalatcsoport keres

Minőségellenőr munkatársakat

Feladatok:

  • Alkatrészek vizuális ellenőrzése
  • Méretellenőrzés

Elvárások:

  • Ipari gyakorlati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki rajz-ismeret
  • Mérőeszközök (mikrométer, tolómérő) használatában való jártasság
  • Magyarországi utazási hajlandóság
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Attraktív, teljesítményarányos juttatási csomag
  • Igényes, felelősségteljes és változatos munkalehetőség egy modern, innovatív szolgáltatási környezetben

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye, Pest megye

Fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Bács-Kiskun
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges