www.cvonline.hu

Minőségellenőr - műanyag fröccsöntő üzem

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.25.
Hirdetés azonosító: 867266

Európában piacvezető partnerünk számára keresünk fröccsöntödei minőségellenőr kollégát azonnali kezdéssel Csepelre!

Feladatok:

- Termékek minőségének ellenőrzése, dokumentálás
- Mért adatok regisztrálása
- Minőségi probléma esetén azonnali jelentés, beavatkozás
- Termékzárolások elvégzése, selejtezés
- Operátorok ellenőrzése a termékminőség szempontjából
- ISO TS 16949 dokumentumok rá eső részének kezelése

Elvárások:

- Min. 1 év minőség-ellenőrzés, műanyag, autóipari tapasztalat
- Határozott, önálló munkavégzés, döntéshozatal
- Mérőeszköz (tolómérő, mérőóra, és profil projektor)kezelés és ismeret (elengedhetetlen)
- ISO 9001-es szabvány ismerete
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (elengedhetetlen)

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem,
- Kedvező munkakörülmények,
- Német vállalat biztos háttere.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján