www.cvonline.hu

Minőségellenőr, minőségbiztosító, törzskönyvező

  • A hirdetés 837 napja lejárt

A

CF Pharma Kft.

gyógyszerhatóanyag minőségbiztosításban, minőségellenőrzésben és törzskönyvezésben jártas szakembereket keres!

Feladatok:

  • gyógyszerhatóanyagok minőségi vizsgálata HPLC és GC, GC-HS technikákkal
  • GMP, ICH Q7 szerinti irányelvek alkalmazása a gyártás és analitikai vizsgálatok terén, auditok, inspekciók előkészítése

Elvárások:

  • gyógyszerész, okleveles vegyész vagy vegyészmérnök
  • angol nyelvtudás

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő