www.cvonline.hu

Minőségellenőr (megváltozott munkaképességű) - Mór

  • A hirdetés 864 napja lejárt

Feladatkör:
A gyártott termékek minőségellenőrzése megadott szempontok alapján.

Végzettség:
Alap, vagy középfokú végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Minőségellenőri tapasztalat.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Megváltozott munkaképességű dolgozókat keresünk! 4 vagy 8 órás munkalehetőség. Erkölcsi bizonyítvány.

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Elsősorban autóipari cégeknél projekt és minőség menedzsmentben tevékenykedő vállalat. Az önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk! Engedélyszám: 314-1/2013-1100; 315-2/2013-1100 Telefon: 96/313 282
Helyek Fejér
Bács-Kiskun
Komárom-Esztergom
Pest
Somogy
Tolna
Tolna
Veszprém
Veszprém
Mór
Kisbér
Oroszlány
Székesfehérvár
Tatabánya
Kategória -
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.