www.cvonline.hu

Minőségellenőr Marcali

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.07.19.
Hirdetés azonosító: 939245
lejárt

Termelő vállalat részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr

Marcaliba

Feladatok:

  • A napi gyártás során, a termékek, alkatrészek folyamatos ellenőrzése minőségi szempontok alapján
  • Mérőeszközök, berendezések használata
  • Reklamációkezelés
  • Folyamatos ellenőrzés és dokumentálás
  • Szoros együttműködés a felettes vezetővel, és a gyártósori munkatársakkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minőség-ellenőrzésben, gyártásban szerzett tapasztalat
  • Jó számítástechnikai ismeretek
  • Minőségirányítási szabványok ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Amit leendő munkaadója kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Szakmai fejlődés és a későbbiekben akár előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bér+kiemelt célprémium rendszer
  • Kiemelt Cafeteria
  • Bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

  • Marcali

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Jelentkezéskor, az e-mail tárgymezőjében, kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét: ,,Minőségellenőr,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu