www.cvonline.hu
Minőségellenőr (Laboros)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.10.28.
Hirdetés azonosító: 982239
lejárt

Egészségügyi termékek gyártásával foglalkozó nagyvállalat számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Higiéniai termékek minőségének ellenőrzése laboratóriumi körülmények között
  • Előírt mérések, tesztek elvégzése
  • Kész termékek csomagolása
  • Helyettesítő feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Számítógépes ismeret,
  • Több műszak vállalása,
  • Monotónia tűrés.

Előny:

  • Hasonló területen (gyártásban, minőségellenőrzésben) szerzett tapasztalat,
  • Vegyipari végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

    • Azonnali munkába állás,
    • Alapbéren felüli juttatások - Cafeteria, műszakpótlékok,
    • Ingyenesen igénybe vehető céges buszok az alábbi útvonalakról:

    Buják-Kisbágyon-Palotás-Héhalom-Erdőtarcsa-Kálló-Verseg-Kartal-Aszód-Bag.Gödöllő

    Apc-Zagyvaszántó-Lőrinci-Hatvan

    Petőfibánya-Rózsaszentmárton-Ecséd-Hort

    Nagykökényes-Heréd-Kerekharaszt

    Ecseg-Csécse-Szarvasgede-Palotás

    Tápiószentmárton-Tápióbicske-Tápiószőlős-Tápiószecső-Sülysáp-Kóka

    Szentmártonkáta-Tóalmás-Zsámbok-Vácszentlászló-Valkó

    Egyéb:

    • Munkavégzés helye: Csömör
    • Műszakrend: Folyamatos műszak (6+2 munkarend)

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.