www.cvonline.hu
Minőségellenőr (Laboros)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.02.03.
Hirdetés azonosító: 1007861
lejárt

Higiéniai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk csömöri telephelyére új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Higiéniai termékek minőségének ellenőrzése
  • Előírt mérések, tesztek elvégzése
  • Kész termékek csomagolása
  • Helyettesítő feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Precíz munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • Több műszak vállalása, napi 8 órában
  • Monotónia tűrés.

Előny:

  • Hasonló területen (gyártásban, minőségellenőrzésben) szerzett tapasztalat,
  • Vegyipari végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

    • Azonnali munkába állás,
    • Alapbéren felüli juttatások - Cafeteria, műszakpótlékok,
    • Budapest és környéki lakosoknak bérlettámogatás
    • Ingyenesen igénybe vehető céges buszok az alábbi útvonalakról:

    Tápiószentmárton, Tápiószecső, Zsámbok, Vácszentlászló, Valkó, Gödöllő

    Buják, Kisbágyon, Palotás, Héhalom, Verseg, Kartal, Aszód

    Egyéb:

    • Munkavégzés helye: Csömör
    • Műszakrend: Folyamatos műszak (6+2 munkarend)

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.