www.cvonline.hu

Minőségellenőr (Jászberény)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.12.10.
Hirdetés azonosító: 1235148

Hűtőgép gyártással foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Minőségellenőr

Feladatok:

  • Minőségellenőri feladatok ellátása a gyártási folyamatok alatt
  • Hűtőgép profilok gyártási hibáinak ellenőrzése
  • A feltárt hibák dokumentálása, visszajelzése a gyártási munkatársak részére
  • Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
  • Munkaterület tisztaságának fenntartása

Elvárások:

  • Min. középszintű iskolai végzettség
  • Precíz, megbízható, minőségközpontú munkavégzés
  • Fizikai állóképesség, terhelhetőség
  • Monotonitás tűrése

Előny:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Jártasság mérőeszközök használatában
  • Műszaki beállítottság

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások, Cafeteria, bónuszok
  • Munkába járás támogatása
  • 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a 06/30-315-4380-as telefonszámot!