www.cvonline.hu

Minőségellenőr - Iklad

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.07.17.
Hirdetés azonosító: 1041299
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális, autóipari és elektronikai termékek ellenőrzésével, bevizsgálásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat minőségellenőri munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Különböző méretű késztermékek (villamosmotorok) vizuális ellenőrzése
  • A termékek mozgatása a munkaállomások között
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Többműszakos munkarend vállalása (esetenként szombati munkavégzés előfordulhat!)
  • Monotónia tűrés, precizitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes emelő gépkezelői vizsga (OKJ 32 582 02)

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Teljes állás
  • Céges buszjárat a következő településekről: Apc, Ecséd, Erdőkürt, Gödöllő, Szirák, Buják, Galgaguta, Nógrádkövesd, Tura
  • Bruttó 900 Ft/ ó bér + műszakpótlékok, valamint 8.000 Ft Erzsébet utalvány / hó

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, Link megjelenítése után jelentkezzen rá a a honlapunkon keresztül.