www.cvonline.hu

Minőségellenőr - Győr

Régió:

Győr-Moson-Sopron

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1061599
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal győri partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Autóalaktrészek ellenőrzése munkautasítás alapján
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos, precíz ellátása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felaldat orientált, precíz munkavégzés
  • Középfokú végzettség
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Pozitív személyiség
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Győri vagy Győr közeli lakhely (max. 20km)

Előnyt jelent:

  • minőség ellenőrzésben szerezett tapasztalat
  • német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • biztos munkahely
  • br. 900,-Ft/óra + 30% 18 óra után, 50% túlóra, 100% hétvégi pótlék
  • 8000 Ft/hó étkezési utalvány jelenléti bónuszként

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése honlapon keresztül lehet! Érdeklődi a E-mail cím megjelenítése címen lehet!