www.cvonline.hu

Minőségellenőr (gumi) (P_15/04_QW)

  • A hirdetés 859 napja lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

  • Bejövő - és kimenő áru ellenőrzése, vizsgálati/mérési jegyzőkönyvek elkészítése.
  • Reklamációk kezelése.
  • Minőségirányítási rendszer felügyelete és fejlesztése.
  • Auditok (külső, belső) előkészítése, prototípusok vevői átvételének előkészítése és lebonyolítása.
  • Kiértékelések, megelőző- és javító intézkedések elvégzése, koordinálása.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (fémipari).
  • Gyakorlati tapasztalat mérőeszköz használatból (tolómérő, mikrométer).
  • Rajzolvasási (műszaki) gyakorlat és tapasztalat.
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point).
  • Csapatmunkára való képesség és terhelhetőség.
  • Műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Minőségirányítási szabványok ismerete (ISO 9001, ISO TS 16949).
  • Minőségbiztosítási gyakorlat és gumiipari tapasztalat.
  • SAP ismeret, német nyelvtudás írásban és szóban.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

Hübner-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő