www.cvonline.hu

Minőségellenőr és koordinátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 803545

Szépségipari termékeket forgalmazó multinacionális partnercégünk jóvoltából munkatársat keresünk

Feladatok:
  • Riportok készítése
  • A hatékonyság minőség fokozása érdekében javaslatok készítése,
  • Elsődleges kapcsolattartóként a minőséggel kapcsolatos észrevételek, panaszok kezelése,
  • Bejelentések, sérülések, hibák nyomon követése és felderítése,
  • Minőséggel kapcsolatos fejlesztések, megoldási javaslatok megtétele,
  • KPI-ok betartása,
  • Ad-hock feladatok elvégzése kapott utasítások alapján,
  • Kiszedő sor hatékony működésének biztosítása,
  • Minőségellenőrök munkájának értékelése, KPI-ok kidolgozása,
  • Order Cut time-ok betartása betartatása,
  • Időadatok pontosságának és naprakész rendelkezésre állásának ellenőrzése.
Elvárások:
  • Felső vagy középfokú végzettség,
  • Kiemelkedő Excel tudás,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Legalább 1 év munkatapasztalat akár gyakornokként,
  • Jó szervező és kommunikációs képesség,
  • A kiszedési folyamat részletes ismerete,
  • A kiszedő sort működtető informatikai rendszerek kiváló ismerete,
  • Rendszerben való gondolkodás, globális gondolkodásmód,Határozottság,
  • Feladat és eredményorientált személyiség,
  • Priorizálási készség,
  • Önálló munkavégzésre is alkalmas, egyben csapatjátékos alkat.
Előny:
  • Felsőfokú, műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • Logisztikai területen, illetve multinacionális cégnél szerzett munkatapasztalat.
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Kapcsolat:
Referencia kód: OMI-001

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Üllő