www.cvonline.hu

Minőségellenőr és csomagoló munkatárs

  • Frissítve 17 napja

Minőségellenőr és csomagoló

munkára keresünk munkatársakat azonnali belépéssel
Ha érdekel a munka, hívj a 061 633 3785 telefonszámon, vagy küldj e-mailt!

Fémipari gyártó partnerünk számára keresünk Minőségellenőr, csomagoló kollégákat azonnali kezdéssel Szentlőrinckátán.

Órabér bruttó 950 Ft + műszak pótlék és túlóra is fizetve van, ehhez még 8.000 Ft Erzsébet utalványt is adunk!
Ingyenes busz járatot biztosítunk.
A munka kezdete előtt személyesen is tudsz velünk találkozni egy hozzád közel eső helyszínen.

Feladatok:

  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Termékek kiválogatása
  • Termékek csomagolása

Elvárások:

  • Minimum alapfok végzettség, 8 általános
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Monotonitás tűrése
  • Precizitás, pontosság

Amit kínálunk:

  • Ingyenes céges buszjárat
  • Távolról érkezők számára munkásszállás
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali belépési lehetőség

 Munkavégzés helye:

  • Szentlőrinckáta

Ha érdekel a lehetőség, hívj minket a 061 633 3785 telefonszámon, vagy küldd el az önéletrajzodat e-mailben!

Munkavégzés helye Szentlőrinckáta
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest