www.cvonline.hu
Minőségellenőr (Debrecen) (INTS/DK/018)

Debreceni partnercégünk részére keresünk

Minőségellenőr

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Félkész és kész termékek darabszámának és a termék típusának ellenőrzése
  • A csomagolás helyes elvégzésének és megfelelő raklapra történő helyezésének, valamint a címkézés és címketartalom szúrópróbaszerű ellenőrzése
  • Nem megfelelő minőségű termékek szakszerű kezelése

Elvárások:

  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat vagy végzettség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Szűk határidők betartásának képessége
  • Több műszakos munkarend vállalása

 Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Gyári munkás, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító, Szakmunka / fizikai munka
Régió Debrecen
Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű