www.cvonline.hu

Minőségellenőr Budapest

Szeretne biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne kiemelt alapbért, béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségeket?
Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr

Leendő munkatárs feladatai:

  • Azonosítás, nyomonkövethetőség, nem megfelelő termék kezelése valamint ellenőrzött és vizsgált állapot dokumentálása
  • Selejt esetén a selejt félretétele és a minőségbiztosítási munkatárs értesítése
  • Adatok számitógépbe vitele

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313-es telefonszámon érdeklődhet.