www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR (7141)

  • A hirdetés 731 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, az alábbi munkakörbe:

Minőségellenőr

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•Releváns szakmai végzettség vagy szakmunkás végzettség előnyt jelent
•Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat és az angol nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:
•A megjavított termékek vizuális és funkcionális ellenőrzése
•A beérkező és kiszállítandó alkatrészek vizuális és szükség szerint méréssel történő ellenőrzése
•A selejtes anyagok zárolása
•Dokumentációk kitöltése
•Kapcsolattartás

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Cafetéria juttatás
•Bónusz rendszer
•Céges buszok
•Szálláslehetőséget biztosítunk

Munkavégzés helye:
•Délnyugat Pest megye
•Céges buszok Budapestről és a környező településekről

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „MINŐSÉGELLENŐR”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857