www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR (6514)

  • A hirdetés 1201 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Minőségellenőr

Elvárások:
•Szakközépiskola/érettségi
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•12 órás műszakos munkavégzés vállalása!

Előny:
•Angol nyelvtudás
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Megbízónk profilja:
•Multinacionális elektronikai cég

Feladatok:
•Részegységek vagy késztermékek minőségének ellenőrzése
•A kiadott munkautasítások, speciális vevői követelmények és termék specifikus dokumentumok szerinti pontos munkavégzés
•Kábelezési és összeszerelési rajzok olvasása, értelmezése és ezek alapján a késztermékek ellenőrzése
•Ellenőrzött tételek egyedi azonosítóval történő ellátása

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "MINŐSÉGELLENŐR".