www.cvonline.hu

Minőségellenőr (3 műszakos, folyamatos munkarend, Gödöllő)

  • A hirdetés 288 napja lejárt

Feladatok:

  • GMP irányelvek képviselése és ellenőrzése a GSC (Gödöllői Steril Centrum) üzemeiben.
  • Mintavételek előkészítése és végrehajtása (környezetmonitorozás, végtermék, validációs, stabilitási minta, ellenminta).

Részleg
Minőségbiztosítási Osztály

Elvárás

  • Középfokú végzettség.
  • Min. 2 éves gyógyszeripari, élelmiszeripari vagy egészségügyben szerzett gyakorlat
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Határidőre történő munkavégzés, pontosság, precizitás.
  • Határozott fellépés, együttműködő készség.

Értékelt kvalitások

  • Vegyipari vagy egészségügyi szakon szerzett középfokú végzettség.
  • Steril gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat.
  • Elektronikus dokumentumkezelő rendszerek ismerete (BPCS).

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere.
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer.
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.
Helyek Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő