www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR – Szombathely

  • Az állásajánlat lejárt.

A Miell Quality Kft. munkatársat keres folyamatosan fejlődő csapatába, alkalmi és állandó munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGELLENŐR
Szombathely

Főbb feladatok:

  • Előírások alapján autóipari termékek összeszerelése, tesztelése
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Autóipari termékek vizuális ellenőrzése
  • Gyártás során készülő termékek ellenőrzése

Elvárások:

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend
  • Rugalmasság

Amit mi ajánlunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Szombathely
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vas