www.cvonline.hu

Minőségellenőr – Kőröstetétlen

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Feladatok:

  • Gyártási folyamat ellenőrzése
  • Tejipari késztermékek minőségének ellenőrzése a kiadott szabványok szerint
  • Az ellenőrzések dokumentálása
  • Hiányosságok feltárása, dokumentálása és visszaellenőrzése
  • Higiéniai ellenőrzés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minőségügyi szabványok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Stabil, 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
  • Felelősségteljes és hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, teljesítmény bónusz, dolgozói biztosítás, ingyenes buszjárat, bejárási támogatás, év végi jutalom

A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék munkaruha, védőeszköz biztosítása

Jelentkezés módja:  Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció  megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Kőröstetétlen
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari szakmunkás, Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű