www.cvonline.hu

Minőségbiztosító

  • A hirdetés 202 napja lejárt

A Medi-Radiopharma Kft
(Link megjelenítése 2030 Érd, Szamos utca 10-12.)
keres

Minőségbiztosító / Responisble Person (RP)

Gyógyszerész végzettséggel rendelkező munkatársat.

Cégünk, a Medi-Radiopharma Kft, 20 éve gyógyszergyártással foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, mely 3 telephelyen működve, 62 országba exportálja termékeit.

Feladatok:
QA feladatok koordinálása és aktív részvétel az FDA audit felkészülésben

  • Csomagolás és gyógyszerekkel folytatott nagykereskedelmi tevékenységhez kapcsolódó minőségirányítási rendszer fenntartása az aktuális irányelveknek megfelelően
    • csomagolási dokumentáció ellenőrzése
    • nagyker raktározási tevékenység ellenőrzése, eladható készletbe helyezés
    • termék kiszállítás támogatása
    • Reklamációs kivizsgálások szervezése, elvégzése
    • Változtatási eljárások nyomonkövetése
    • Berendezések, műszerek minősítésének nyomonkövetése
    • Hibajavító és megelőző tevékenységek szervezése
    • Eltérések kivizsgálásában való részvétel
    • Szabványműveleti utasítások készítése, felülvizsgálata
  • Belső/külső auditok szervezése, elvégzése
  • Oktatások szervezése, elvégzése

Személyi feltételek:

  • Gyógyszerész végzettség
  • GDP minőségbiztosítási rendszerben szerzett minimum 1 év igazolható munkatapasztalat

Előny:

  • GMP minőségbiztosítási rendszerben szerzett ipari munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Érd

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő