www.cvonline.hu

Minőségbiztosító (gyógyszerfelszabadító)

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Feladatai:

  • Gyógyszerkészítmények felszabadítása hazai és külföldi piacokra;
  • Minőségbiztosítási (GMP) és gyógyszertörzskönyvi követelmények teljesülésének nyomon követése, ellenőrzése;
  • Gyártási/csomagolási dokumentációk ellenőrzése;
  • A felszabadításhoz szükséges minőségügyi dokumentumok elkészítése;
  • Kapcsolattartás társterületekkel;
  • Kapcsolattartás TEVA partner vállalataival, piacok képviselőivel (angol nyelven);
  • Technikusok szakmai oktatása.

Elvárás

  • Gyógyszerész végzettség (esetleg vegyész, vegyészmérnök);
  • Tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és dokumentációs készség;
  • Jó problémamegoldó készség, hatékony időgazdálkodás;
  • Terhelhetőség.

Értékelt kvalitások

  • Gyógyszeripari tapasztalat.

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.
Helyek Debrecen
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő