www.cvonline.hu

Minőségbiztosító (gyógyszerfelszabadító)

  • A hirdetés 790 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Minőségbiztosító Igazgatóság

Termelésfelügyeleti Főosztály Termék felszabadító Csoportja

munkatársat keres

Feladatai:

  • Gyógyszerkészítmények felszabadítása hazai és külföldi piacokra;
  • Minőségbiztosítási (GMP) és gyógyszertörzskönyvi követelmények teljesülésének nyomon követése, ellenőrzése;
  • Gyártási/csomagolási dokumentációk ellenőrzése;
  • A felszabadításhoz szükséges minőségügyi dokumentumok elkészítése;
  • Kapcsolattartás társterületekkel;
  • Kapcsolattartás TEVA partner vállalataival, piacok képviselőivel (angol nyelven);
  • Technikusok munkájának szakmai irányítása, oktatása.

Elvárásaink:

  • Gyógyszerész végzettség;
  • Tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és dokumentációs készség;
  • Jó problémamegoldó készség, hatékony időgazdálkodás.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2014. november 23-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

www.teva.hu

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő