www.cvonline.hu

Minőségbiztosító gyógyszerész

  • A hirdetés 579 napja lejárt

Multinacionális gyógyszeripari nagyvállalat

munkatársat keres

Elvárások:

  • Felsőfokú gyógyszerész végzettség
  • 1 – 3 év gyógyszeripari tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Együttműködő készség
  • Nyitott az újdonságokra, folyamatos szakmai fejlődésre
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)

Feladatok:

  • Gyógyszer kereskedelemmel kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása, azok folyamatosságának biztosítása
  • Fokozottan ellenőrzött készítményekkel kapcsolatos GMP/GDP előírások teljesülésének ellenőrzése, felügyelete
  • Kimutatások, riportok készítése

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések

Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő