www.cvonline.hu

Minőségbiztosító gyógyszerész

  • A hirdetés 961 napja lejárt

A Medi-Radiopharma Kft
(Link megjelenítése 2030 Érd Szamos u.10-12)

keres

 munkatársat.

Cégünk, a Medi-Radiopharma Kft, közel 20 éve gyógyszergyártással foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalat mely 3 telephelyen, 62 országba exportálja termékeit. Minőségbiztosítási osztályunkra keresünk Minőségbiztosító munkatársat.

Személyi feltételek:

  • felsőfokú szakirányú végzettség, kizárólag szakgyógyszerész
  • angol nyelvtudás
  • GMP szabályok ismerete és alkalmazása
  • min. 3-5 év tapasztalat minőségbiztosítás területen
  • elemzőkészség, analitikus gondolkodás
  • parenterális készítményekkel szerzett tapasztalat előny

Feladatok:

  • minőségbiztosítási rendszer működtetése és fenntartása
  • részvétel termékek felszabadításában, szakmai vélemények, riportok és dokumentáció készítésében

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • munkavállaló barát munkahely
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol