www.cvonline.hu

Minőségbiztosító gyógyszerész

  • A hirdetés 839 napja lejárt

A Béres Vállalatcsoport

fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cége

a Béres Egészségtár Kft

munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • gyógyszerész végzettség;
  • problémamegoldó gondolkodásmód;
  • precizitás;
  • kezdeményezőkészség;
  • kiváló kommunikációs készség.
  • legalább 1-2 év patikai gyakorlat

Előnyt jelent:

  • gyártási vagy nagykereskedelmi területen szerzett tapasztalat;
  • szakvizsga megléte

Feladatok:

A minőségüggyel és minőséggel összefüggő feladatok végzése és ellenőrzése:

  • a gyógyszerek raktározási körülményeinek ellenőrzése;
  • szakmai rend betartásának ellenőrzése;
  • beérkező tételek minőségi átvétele, dokumentumok ellenőrzése, felszabadításig;
  • a gyógyszerek kiadásának ellenőrzése, a megfelelő dokumentumok biztosítása a partnerek részére;
  • panaszok, bejelentések azonnali kivizsgálásában közreműködés;
  • termékvisszahívás ügyintézésében, koordinálásában való közreműködés;
  • a minőségügyi rendszer működésének nyomon követése, a szükséges módosításokra javaslattétel.

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet;
  • dinamikus csapat;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:

Budatest XV. kerület

Kezdés:

Azonnal

A jelentkezés módja:

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2014. október 10-ig az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő