www.cvonline.hu

Minőségbiztosító gyógyszerész

  • A hirdetés 951 napja lejárt

A Béres Egészségtár Kft. a Béres Cégcsoport

fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cége

munkatársat keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • gyógyszerész végzettség;
  • problémamegoldó gondolkodásmód;
  • precizitás;
  • kezdeményezőkészség;
  • kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • gyártási vagy nagykereskedelmi területen szerzett tapasztalat;
  • szakvizsga megléte.

Feladatok:

A minőségüggyel és minőséggel összefüggő feladatok végzése és ellenőrzése:

  • a gyógyszerek raktározási körülményeinek ellenőrzése;
  • szakmai rend betartásának ellenőrzése;
  • beérkező tételek minőségi átvétele, dokumentumok ellenőrzése, felszabadításig;
  • a gyógyszerek kiadásának ellenőrzése, a megfelelő dokumentumok biztosítása a partnerek részére;
  • panaszok, bejelentések azonnali kivizsgálásában közreműködés;
  • termékvisszahívás ügyintézésében, koordinálásában való közreműködés;
  • a minőségügyi rendszer működésének nyomon követése, a szükséges módosításokra javaslattétel.

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet;
  • dinamikus csapat;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Kezdés: Azonnal

A jelentkezés módja:
Önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2014. augusztus 18-ig a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő