www.cvonline.hu

Minőségbiztosító Felszabadítási Technikus

  • A hirdetés 462 napja lejárt

A GlaxoSmithKline a világ egyik vezető gyógyszer és vakcina gyártója. Élen jár a  fertőzések, a központi idegrendszeri, a légúti betegségek elleni gyógyszerek, valamint védőoltások fejlesztésében, előállításában. Jelentős szerepet vállal a fejlődő világot sújtó fertőző betegségek (AIDS, malaria, elephantiasis) felszámolásában.  A gödöllői gyárban tetanusz  és diftéria (torokgyík elleni) védőoltások hatóanyagainak előállítása folyik. 2007-től Gödöllőről, a világ egyik legkorszerűbb oltóanyagtermelő bázisáról látjuk el a világot tetanusz-, diftéria antigénekkel.

2 éves határozott idejű szerződéssel

Feladatok/felelősségek:

  • A GSK által előállított, hordozó fehérjeként használt tisztított és továbbtisztított bulk antigének (Diftéria, Tetanusz) felszabadításának támogatása, a felszabadítási dokumentáció ellenőrzése
  • Adatbázisok kezelése, nyomonkövetés, KPI-ok készítése, kapcsolattartás a belgiumi/szingapúri felszabadítási csoporttal
  • QA kritikus tartalékalkatrészek (spare parts) minőségének megítélése (felszabadítás/letiltás)
  • A beszállítók/szerződéses partnerek minőségbiztosítási folyamatának támogatása, szoros együttműködés a QA Külső Beszállítók supervisorral
  • A minőségbiztosítási vonatkozású SAP-s törzsadatok (QM master data) auditálása rendszeres időközönként
  • A Dokumentációs csoport munkájának támogatása a dokumentumok ellenőrzési folyamata során
  • A felszabadítási dokumentáció előkészítése archiválásra
  • Vevői panaszok trendfigyelése
  • QA Compliance vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Vegyipari technikus végzettség előny
  • Minimum 2 év gyógyszeripari gyakorlat minőségbiztosítás területen
  • Alapfokú angolnyelv-tudás
  • Számítógépes rendszerek erős felhasználói szintű ismerete (SAP, Excel, Word)
  • Igényesség, precizitás, elsőre jót mentalitás
  • Jó kommunikációs készség

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol